UBYTOVÁNÍ

Ubytování v příjemných nově zrekonstruovaných apartmánech je jedinečné svojí unikátní polohou přímo na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor v samotném centru této turisticky oblíbené destinace. V okolí apartmánů naleznete řadu příjemných míst k odpočinku, k aktivnímu odpočinku v překrásných scenériích a lokalita nabízí také celou řadu možností přírodního koupání. Do Jeseníků je možné vyrazit též na kolech a využít některou z blízkých cyklostezek nabízejících skvělý zážitek.

Našim hostům nabízíme místo pro strávení příjemných chvil relaxace. Každý z pokojů má své jedinečné kouzlo. Všechny apartmány prošly rekonstrukcí, jsou vybaveny plnohodnotným kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV a wifi. Parkovat je možné přímo na pozemku domu. V suterénu domu můžete pohodlně uložit svoje kola, nebo lyže.

V bezprostřední blízkosti domu (cca 30 metrů za domem) se nachází sjezdovka „Lázeňský vrch“ a to jak malé dětské lano, tak i šlepr s modrou sjezdovkou, která je v zimě zasněžována.

Přibližně ve vzdálenosti 150 metrů se také nacházejí Schrothovy léčebné lázně. V blízkosti apartmánů najdete cyklostezku vinoucí se kolem potoka až do nedalekého Jeseníku. Do ubytování se dostanete také pohodlně vlakem, zastávka se nachází přibližně 500 metrů od apartmánů.

Pojďte si prohlédnout jednotlivé pokoje a vybrat „ten Váš“

Apartmán 1

5 lůžek

prohlédnout

Apartmán 2

2 lůžka

prohlédnout

Apartmán 3

4 lůžka

prohlédnout

Apartmán 4

4 lůžka

prohlédnout

Apartmán 5

5 lůžek

prohlédnout